top of page

Sausio/vasario mėnesių apžvalga

  • LSS „Veik” mokymai;

  • Seniūnų mokymai;

  • LSS tarybos posėdis;

  • ,,Prezidento taurės” turnyras;

  • Susitikimas su LT ESN prezidentu;

  • „Socialinių tinklų matematika”;

  • Laisvė šviečia 2023 Kaunas;

  • Lankytasi gimnazijose.
I LSS ,,Veik” mokymai


Sausio 21 - 22 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos studentų sąjungos organizuojami ,,Veik” mokymai. Juose dalyvavo LSU SA koordinatoriai, kurie sėmėsi žinių apie lyderystę, organizacijos veikimą, įvairiausias problemas. Taip pat praleido dieną tobulėdami socialiniuose ir akademiniuose reikaluose, projektų rašyme, komunikacijoje ir žmogiškuosiuose ištekliuose.
I Seniūnų mokymai


Vasario 6 d. organizavome seniūnų mokymus, kurių metu grupių seniūnai ir jų pavaduotojai sprendė ir analizavo, kaip padėti studentams iškilus įvairiems klausimams, kaip komunikuoti su grupės nariais. Taip pat sustiprino ryšius susipažindami tarpusavyje.I LSS taryba


Vasario 11 d. LSU vyko LSS taryba. Jame susirinko LSS biuras, savivaldų prezidentai bei svečiai. Posėdžio metu buvo vykdomi svarbių dokumentų, tarp jų ir Įstatytų, Darbo Reglamento pakeitimų, pristatymai. Kai kuriems prezidentams tai buvo vienas paskutinių Tarybos posėdžių jų kadencijoje, todėl susitikimas pasižymėjo svečių gausa, tarp kurių buvo potencialūs kandidatai į vadovo poziciją.
I ,,Prezidento taurės” turnyras


Vasario 16 - ąją Lietuvos valstybės atkūrimo dieną studentų atstovybės atšventė kartu žaisdamos, bendraudamos ir susivienydamos. Šią dieną buvo suorganizuotas kasmetinis krepšinio turnyras - „Prezidento taurė”, kuris buvo atidarytas Lietuvos Respublikos himnu. Dėl Prezidento taurės rungtyniavo Lietuvos kolegijų bei universitetų atstovybės priklausančios LSS. Visą dieną buvo vykdoma tiesioginė transliacija, kurios metu galite išgirsti profesionalų Manto Žerono komentavimą.Po įnirtingų rungtynių prizines vietas iškovojo:

1. VIKO SA

2. KTU SA

3. LSU SA

Nei viena komanda nepasidavė ir kovojo iki galo, tad reginys buvo įspūdingas, o palaikymo komandos neturėjo nė akimirkos ramiai pasėdėti. Finalus vainikavo LSU SA šokėjų pasirodymas, o pertraukų metu prizus laimėjo ne tik dalyviai, bet ir palaikymo komandos.
I Susitikimas su LT ESN prezidentu


Susitikime su Lietuvos Erasmus Student Network prezidentu Gvidu Norviliu dalyvavo tarptautinių ryšių komiteto bei ESN LSU nariai. Prezidentas supažindino narius su ESN veikla, renginiais, suteikė bazinės informacijos naujiems nariams. Susitikimas buvo naudingas bei informatyvus, kadangi ESN veikla gali būti šiek tiek paini naujai į organizaciją prisijungusiems žmonėms.

„TR komitetas labai „šviežias“, jame daug naujų žmonių, todėl susitikimas padėjo juos susipažindinti su ESN pasauliu“ – taip apie susitikimą atsiliepia TR komiteto koordinatorė Ema Kentraitė.I ,,Socialinių tinklų matematika”


Tai LSS organizuojami nuotoliniai mokymai, kurie buvo ypač svarbūs ryšių su visuomene komiteto nariams, nors juose galėjo dalyvauti bet kas, besidomintis socialiniais tinklais. Buvome supažindinti su tuo, kaip planuotis socialinių tinklų biudžetą, ar verta investuoti į Google Ads, kokios vyrauja tendencijos ir prognozės. Taip pat buvo kalbėta ir apie tai, kaip pristatyti save socialiniuose tinkluose, kaip parodyti ir įgyvendinti savo tikslus, vizijas ir idėjas. Mokymų metu vyko diskusija apie reklamų pirkimo pliusus ir minusus bei, kaip dažnai reikia daryti pokyčius profiliuose.


Mokymus vedė VDU SA alumni - Lukas Getautis.I Laisvė šviečia 2023 Kaunas


Vasario 24 d. LSU SA komanda išreikšdama palaikymą jau metus nuo karo kenčiančiai ir kovojančiai Ukrainai pasirinko prisidėti prie renginio savanoriaudami. LSU SA savanoris Mantas Žeronas dalinasi jausmais ir mintimis:

„Neįtikėtina, jog tai, kas prasidėjo praeitų metų vasarį, tęsiasi iki šiol. Gyvename laikais, kai visų mūsų susitelkimas ir visoketeriopa parama mūsų seseriai yra be galo svarbi, todėl savanorystė karo Ukrainoje metinių minėjimo renginyje yra mažiausia, kaip galime prisidėti prie šviesesnio rytojaus. Negalim prie to priprasti, negalim pavargti palaikyti, o svarbiausia - negalim nustoti aukoti!

Slava Ukraini!”

Išgirdus tokius žodžius iš renginio dalyvio, galime daryti išvadą, jog būdami kartu vienijamės ir augame.
I Lankytasi gimnazijose


Universitetui ir studentų atstovybei svarbu plėsti savo veiklą ir skatinti pažindinti ne tik studentus, bet ir mokinius. Būtent su tokiu tikslu ir buvo išvykę LSU SA nariai. Vasario 22 dieną LSU SA studentai vyko į Šiaulių sporto ir Juliaus Janonio gimnazijas bei pristatė universitetą. Vieno pristatymo metu universiteto atstovai kalbėjo apie studijų programas, kodėl verta rinktis Lietuvos sporto universitetą. Vėliau vykdė įvairius fizinių galimybių testus su fiziniu pajėgumu, šuoliais. Studentai džiaugiasi galėdami šviesti savo mokyklų jaunimą.

23 peržiūros

Comments


bottom of page