top of page

Neeilinis Studentų parlamento posėdis - galimybė kandidatuoti

Po įvykusios demokratiškumo šventės liko neišspręstų klausimų, kadangi turime galutinai suformuoti savo ateities komandą. Yra likusi laisva vieta Revizijos komisijos sudėtyje bei Valdyboje. Posėdis vyks gegužės 29 d., 16:00 val., LSU Studentų atstovybės patalpose.


Posėdžio darbotvarkė:

 1. Pirmininko tvirtinimas (prezidentė S. Pronckutė).

 2. Sekretoriaus tvirtinimas.

 3. Balsų skaičiavimo komisijos rinkimai.

 4. Darbotvarkės tvirtinimas.

 5. Kandidatų į LSU SA Reviziją prisistatymas ir klausimai.

 6. LSU SA Revizijos rinkimai.

 7. Kandidatų į LSU SA Valdybą prisistatymas ir klausimai.

 8. LSU SA Valdybos narių rinkimai.

 9. LSU SA Valdybos narių rinkimų rezultatų paskelbimas.

 10. Einamieji klausimai.


Su posėdžio dokumentais galite susipažinti čia.


Kadangi savo sklandžią veiklą galime užtikrinti tik turėdami pilną organizacijos sudėtį, kviečiame ne tik dalyvauti posėdyje, bet ir kandidatuoti.


Visų dokumentų (PDF formatu) pateikimas vykdomas iki gegužės  27 d. 16:00 val. Prašymo registruoti kaip kandidatą šabloną gali atsisiųsti čia, jis reikalingas kandidatuojant į visas pozicijas. O motyvacinio laiško šabloną atsiųsti čia.


Pretenduojant į Valdybos nario poziciją reikia turėti LSU SA oficialaus nario statusą bei pateikti (nusiųsti revizija@lsusa.lt):

 • gyvenimo aprašymą,

 • motyvacinį laišką, kuriame būtų įvardinti kandidatavimo tikslai, su pareigomis susijusios kompetencijos ir patirtis bei asmeninės savybės,

 • prašymą Revizijai su reikalavimu registruoti, kaip kandidatą į pasirinktą poziciją pagal šabloną atsisiųsti paspaudus).


Su Valdybos pareigomis, atsakomybėmis gali išsamiau susipažinti čia.


Pretenduojant* į Revizijos nario poziciją reikia pateikti (nusiųsti valdyba@lsusa.lt):

 • gyvenimo aprašymą,

 • motyvacinį laišką, kuriame būtų įvardinti kandidatavimo tikslai, su pareigomis susijusios kompetencijos ir patirtis bei asmeninės savybės,

 • prašymą Valdybai su reikalavimu registruoti, kaip kandidatą į Revizijos nario poziciją pagal šabloną (atsisiųsti paspaudus).


*Jeigu kandidatuosi į kelias pozicijas, nepamiršk, jog Revizijos nariu negali būti Prezidentas, Viceprezidentas, Valdybos narys ir Biuro narys.


Su Revizijos pareigomis, atsakomybėmis gali išsamiau susipažinti čia.17 peržiūrų

Comments


bottom of page