top of page

LSU Taryboje patvirtintas LSU studentų atstovybės siūlymas: pirmakursiams – LSP nemokamai!

Naujienos iš Tarybos posėdžio:


Vakar vyko Lietuvos sporto universiteto Tarybos posėdis. Galite paklausti - kas ta Taryba? Ką ji daro? LSU Taryba – tai kolegialus valdymo organas, kuris atlieka labai svarbias funkcijas ir sprendžia vienus svarbiausių strateginių klausimų – vienas iš jų ir LSU biudžeto tvirtinimas. Tad vakar visi Tarybos nariai susirinkime atidžiai nagrinėjo 2022m. Universiteto biudžeto projektą. Mes, LSU studentų atstovybė, nepamiršome ir studentų, todėl pateikėme savo siūlymą, su kurio tekstu galite susipažinti čia:Taigi, kaip išdėstyta siūlyme, mūsų pagrindinis siūlymas skambėjo taip: finansuoti Lietuvos studento pažymėjimo gamybos išlaidas 2022m. įstojusiems I pakopos studentams. Po ilgų diskusijų apie pajamas ir išlaidas, šis LSU Studentų atstovybės siūlymas buvo vienbalsiai patvirtintas! Taigi, Lietuvos sporto universitetas tampa viena iš pirmųjų ir nedaugelio aukštųjų mokyklų Lietuvoje, kuri imasi iniciatyvos sumažinti studentų patiriamas išlaidas kompensuojant Lietuvos studento pažymėjimo (toliau – LSP) gamybą. Vertinant įprastai stojančiųjų statistiką ir LSP kainą, šiai idėjai LSU Taryba skyrė papildomą 4000 eurų finansavimą.


Taip pat papildomas finansavimas LSU Tarybos pritarimu buvo skirtas ir viešinimo sričiai.Kas naujo Rektorate?


Ši savaitė pasižymėjo ne tik LSU Tarybos, bet ir Rektorato posėdžiu, kuriame buvo aptarti studijų programų atnaujinimo klausimai, studijų turinio viešinimo problematika bei mobiliosios laboratorijos iniciatyva.


Studijų prorektorė pristatė studijų programų „Pratimai, mityba ir streso valdymas“ bei „Sporto ir turizmo vadyba“ atnaujintus studijų tinklelius, kuriuose koreguojami bendrojo ugdymo moduliai bei iš esmės atnaujinamos studijų programos. Rektorato nariai išsakė pastabas ir programų tinkleliai bus tobulinami toliau, kol galutinai kartu su kitų studijų programų tinkleliais bus teikiami tvirtinti Senate.


Diskutuojant apie LSU programų turinio viešinimą, darbo grupės vadovė pristatė sukurtą planą bei tolimesnius viešinimo veiksmus. Bendradarbiaujant kartu su rinkodaros skyriumi bus vykdomos išvykos į mokyklas, siekiant pristatyti studijų programas moksleiviams. Galime pasidžiaugti, kad į šią veiklą aktyviai kviečiami įsitraukti ir studentai. Taip pat studentai kviečiami dalintis savo studijų turiniu – smagias paskaitų, seminarų ar praktinių pratybų akimirkas gali įamžinti ir kelti socialiniuose tinkluose, pažymint @lsu_lt!


Ką dar paskutiniu metu veikia LSU SA?


Dar girdime neseniai praūžusio Studentų Parlamento aidą, kurio metu oficialūs nariai ir seniūnai patvirtino tarpines veiklos ir finansų ataskaitas, Atestacijos komisijos ataskaitą bei naujus Atestacijos komisijos nuostatus. Taip pat peržvelgėme ir LSU SA 2022m. biudžeto projektą. Visą tai gali rasti mūsų puslapio skiltyje „Dokumentai“.


Atstovavimo srityje nepamirštame ir tarptautinių studentų bei trumpam atvykusių į LSU – Erasmus studentų. Dar vakar jie rinkosi į LSU SA patalpas, kur turėjo vieną smagiausių semestro renginių – „Culture Night“, kuriame susitiko pasidalinti savo šalies kultūros, maisto ir papročių tradicijomis. Džiaugiamės rekordiniu dalyvių skaičiumi ir gyvybingumu spinduliuojančia atstovybe.


O ar žinojai, kad LSU SA – vėl čempionai?! Šventinę vasario 16 dieną sutikome „SA Prezidento taurė‘22“ krepšinio varžybose, kur susirinko stipriausios Lietuvos studentų sąjungos krepšinio komandos. Antrą kartą iš eilės LSU SA komanda laimėjo pereinamąją čempionų taurę ir apgynė čempionų vardus.


Dar galėtume pasakoti ir pasakoti... tačiau turbūt jau pavargai skaityti. Bet! Kad nepraleistum visų naujienų ir jaustum LSU SA pulsą, sek mus Instagram platformoje @lsu.sa bei Facebook platformoje „LSU Studentų atstovybė“. Ir nepamiršk, kad esi visada laukiamas, jei nori prisijungti prie mūsų gretų!


LSU SA – Tau! Už Tave! Su Tavim!31 peržiūra

Comentarios


bottom of page