top of page

Kovo mėnesio apžvalga

  • Susitikimai su studijų programomis;

  • Studentų Parlamentas;

  • LSU SA struktūrų simuliacija;

  • Niūrka‘24;

  • Moksleivių diena;

  • LSS konferencija.
I Susitikimai su studijų programomis


Socialinių ir akademinių reikalų komitetas (SARK) kovo mėnesį vykdė susitikimus su studentais apie studijų programas. Kiekvieną savaitę buvo vykdomi du susitikimai su įvairiomis studijų programomis. SARK’as paruošė klausimus atitinkančius kiekvienai studijų programai. Susirinkimo metu studentai galėjo išsakyti kylančius sunkumus studijų metu arba priešingai - pagirti studijų programą, modulį, dėstytojus.I Studentų Parlamentas


Studentų parlamento metu buvo pristatyta: LSU SA Atestacijos komisijos ataskaita, LSU SA tarpinė finansų ataskaita (2024-01-01/2024-02-29), LSU SA tarpinės veiklos ataskaita (2023-12-01/2024-03-17). 

Taip pat LSU SA Socialinių ir akademinių reikalų komitetas pristatė rezultatus apie susitikimus su studijų programomis. Įvykus susitikimams bus pokalbiai su prorektore, dėstytojais.I LSU SA struktūrų simuliacija


Kovo 23 dieną vyko LSU SA struktūrų simulacija, kurią vedė LSU SA alumnai: Šarūnas Selvestravičius ir Aurelijus Gutas. Simulacijos tema - ,,Magijos mokykla’’. Jos metu studentų atstovybės (SA) nariai buvo įvairiose situacijose. ,,Magijos mokykla’’ buvo sutapatinta su universiteto valdymo organais, tik pavadinimai buvo pakeisti. Simuliacijos tikslas buvo, kad SA nariai galėtų save išbandyti senato, valdybos, koordinatorių vietose ir suprastų, kas kaip veikia.

LSU SA naujokė Justyna dalinasi įspūdžiais: ,,einant į simulacija neįsivaizdavau kas bus, bet ėjau, nes mėgstu išbandyti naujoves. Nors ir pradžioje nelabai buvo aišku, bet eigoje padėjo organizatorių sukūrtos atmintinės. Labai patiko, kad būtent ,,Magijos mokyklos’’ tema buvo įtraukta į mūsų struktūrų simulaciją. Buvo 3 grupės, kurių tikslas būti kaip viena didele komanda ir atstovauti savo mokyklos moksleiviams, bet mes to nežinojome ir kiekviena grupė buvo už save, kol nesuprato, kad turime susivienyti. LSU SA struktūrų simulacija man padėjo dar labiau suprasti kaip veikia SA''.
I Niūrka'24


Kovo 24 d. buvo organizuojamas tradicinis renginys LSU baseine. Renginyje sulaukėme studentų iš kitų aukštųjų mokyklų. Renginio metu vyko įvairios komandinės užduotys po kurių laukė partnerių prizai. Po baseino visi dalyviai galėjo užkasti picos ir pasidalinti savo įspūdžiais bei rezultatais. 

Dalyvė Laura dalinasi įspūdžiais: ,,seniai buvau plaukus, tai nepraleidau progos sudalyvauti renginyje. Patiko žaidimai, daug prisijuokiau su komanda, bet tuo pačiu ir laimėjome 1-ą vietą. Įdomiausia rungtis buvo, kai reikėjo visiems perlipti per lentą. Kitos užduotys buvo savaip įdomios''.

I Moksleivių diena


Kovo 22 d. praleidome su moksleiviais. Universitetas kiekvienais metais kviečia moksleivius atvykti ir prasmingai praleisti laiką su studentais ir dėstytojais, susipažinti su studijų programomis. Šiais metais į renginį atvyko broliai Lavrinovičiai, kurie pasidalino savo patirtimi studijuojant LSU. 

Studentų atstovybė dalino prizus ir bendravo su moksleiviais, bei mielai atsakydavo į moksleivių užduodamus klausimus.

I LSS konferencija


Kovo 23 dieną delegatai, svečiai ir alumni susirinko į Lietuvos studentų sąjungos (LSS) ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Jos metu patvirtintos finansinė ir veiklos ataskaitos (nuo 2023-08-18 iki 2024-03-01 laikotarpio), išklausytos ir patvirtintos priežiūros komiteto rekomendacijos, išrinkti du nauji nariai į priežiūros komitetą bei išspręstas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) studentų savivaldos narystės sąjungoje klausimas. Mūsų savivalda turėjo 5 mandatus ir galėjo prisidėti prie priežiūros komandos rinkimų bei dokumentų pokyčių. 

Aistė (LSU SA naujokė) dalinasi įspūdžiais: ,,man tai buvo pirma konferencija kaip delegatei, kai gavau mandatą - jį kėliau ir balsavau. Galiu pasakyti nebuvo baisu, kaip tik sakyčiau buvo smagu ir įdomu, bet žinoma tai lydėjo ir atsakomybės jausmas,  nes konferencijos metu tvirtinome veiklos ir finansinės ataskaitas, išklausėme priežiūros komiteto pastabas ir rekomendacijas, sprendėme narystės klausimą bei rinkome priežiūros komiteto naujus narius. Tai buvo įdomi patirtis, nes aš naujokė LSS bendruomenėje, turėjau galimybę susipažinti su kitų savivaldų nariais ir tai buvo puikus startas prieš mūsų LSU SA ataskaitinį - rinkiminį studentų Parlamentą, kuris vyks gegužės 11 d.'''.

 

Tau, už Tave, su Tavim.

9 peržiūros

Comments


bottom of page