top of page

Atranka į LSS Asamblėją 2023

Asamblėja - žodis, kuris sukelia šiurpuliukus ir nostalgiškus prisiminimus nuvykusiam, paskatina kitus svajoti apie vietą tarp delegatų ir intriguoja pirmakursius, vis girdinčius tą mįslėmis apipintą pavadinimą.


Kasmet paskutinį rugpjūčio savaitgalį pajūryje vykstančios Asamblėjos metu susibendraujam, sudalyvaujam LSS Konferencijoje, mokomės grupėse kartu su lektoriais, įsigilinam į svarbias temas, atsiveriam, prie didžiulio ir galingo laužo švenčiam studentiško judėjimo gyvavimą (šiemet bus minimas 32-asis LSS gimtadienis), dainuodami savivaldų himnus bei išsivežam žinias ir patirtis.


Pirmąją Asamblėjos dieną praleisime Klaipėdoje, kur turėsime galimybę sudalyvauti LSS konferencijoje ir diskusijose, o antrosios dienos metu kelsimės į Šventąją ir tobulėsim darbo grupėms bei kursime LSS Laužus.


Štai toks gan trumpas apibūdinimas to, ką savyje talpins paskutinis vasaros savaitgalis, nuo rugpjūčio 25-tos iki 27-tos dienos. Tad pakovok už šią galimybę ir nepagalėk žodžių refleksijoje, nes vietų kiekis ribotas - vykti galės 5 delegatai, kuriuos atrinks mūsų Valdyba.


Pildyti registraciją į šį unikalų vasaros savaitgalį gali iki liepos 7 dienos, 18 valandos.


Sėkmės kandidatuojant!


Registracijos nuorodą rasi čia.

15 peržiūrų

Comments


bottom of page